*

Bovenleiding metro Rotterdam komt naar beneden

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
  • artikel
  • reacties
Door: redactie
20-7-10 - 21:27

ROTTERDAM - De bovenleiding van een metrolijn in Rotterdam is dinsdagavond naar beneden gekomen. Een trein met passagiers kon daardoor niet verder. De passagiers hebben de trein moeten verlaten. Niemand raakte gewond bij het incident, meldt een woordvoerder van vervoersbedrijf RET.

Waardoor de bovenleiding rond 20.00 uur naar beneden kwam, is nog onduidelijk. Voor zover bekend heeft de bovenleiding de metro die vanwege de kapotte bovenleiding moest stoppen niet geraakt.Vanwege de kapotte bovenleiding kan de metro tussen de stations Capelsebrug en Prinsenlaan niet rijden.
 
RET zet pendelbussen in, die van station Alexander naar Capelsebrug rijden. Vanaf daar kunnen reizigers weer de metro pakken. Hoe lang dit duurt, is nog onduidelijk. Het andere spoor is overigens nog wel beschikbaar. (Novum/CBR)

Jouw mening telt!

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!