*

 

Aboutaleb: Vertrouwen in politiechef

ROTTERDAM - Burgemeester Ahmed Aboutaleb van Rotterdam heeft zijn vertrouwen uitgesproken in zijn politiechef Aad Meijboom. Dat deed Aboutaleb na afloop van de zogenoemde actualiteitenraad.

Enige uren daarvoor was bekendgemaakt dat de directeur Henk de Jong van politie Rotterdam-Rijnmond opstapt, omdat hij Meijboom en Aboutaleb niet had geïnformeerd over een nieuwjaarsborrel van Feyenoordsupporters afgelopen weekeinde.

''De lessen van Hoek van Holland moeten worden geleerd'', zei Aboutataleb. ''Vooral in de top.'' Hij noemde het spijtig dat ''een diender met een enorm lange ervaring'' dat niet heeft gedaan.

Aboutaleb zal binnenkort aan de gemeenteraad laten weten welke personeelsconsequenties hij trekt uit het COT-rapport over de strandrellen en het reorganisatieplan, dat Meijboom heeft ingediend. Bij het fatale danceffeest heeft de politieleiding veel fouten gemaakt. Over een termijn liet Aboutalebj zich niet uit. ''Ik wil daarover goed nadenken.'' (ANP)
21/01/10 17u32
volledig dossier: Rotterdam
mailIcon print | |
commonMessages.loading
Aan het laden ...