ROTTERDAM - Een Rotterdams theatergezelschap brengt binnenkort het toneelstuk van de hand van een massamoordenaar op de planken. Het stuk is geschreven door de Koreaanse student Cho Seung-Hui, voordat hij twee jaar geleden een bloedbad aanrichtte op een Amerikaanse high school en daarbij 33 mensen doodschoot. Dat meldt het Algemeen Dagblad vandaag.
Op 16 april 2007 beheerst Cho Seung-Hui het wereldnieuws. De 23-jarige student richt een bloedbad aan op zijn campus in Blacksburg, Virginia. De geboren Koreaan die zich nooit in Amerika had thuisgevoeld, schoot 27 mede-studenten en 5 docenten dood en verwondde nog eens 25 anderen. Daarna pleegde hij zelfmoord.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden. Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Nieuws: Belgisch nieuws, buitenlands nieuws, bizar nieuws, gezondheids nieuws, wetenschaps nieuws