UTRECHT - De Universiteit Utrecht (UU) vindt dat de studentenacties te lang duren. Het bestuursgebouw van de universiteit is dinsdag voor de tweede dag bezet door een groepje studenten. ''We worden buitenproportioneel hard getroffen door deze actie. Dit moet echt ophouden'', aldus een woordvoerder van de UU dinsdagmiddag.
''Door de bezetting kunnen we ons werk niet meer goed uitvoeren. Bovendien hebben we al actiepunten aangegeven tijdens de gesprekken'', stelt de woordvoerder. In het tweede gesprek dinsdag met de bezetters heeft het college van bestuur gezegd in Den Haag te willen benadrukken dat de toegankelijkheid van het hoger onderwijs moet worden gewaarborgd.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Nieuws: Belgisch nieuws, buitenlands nieuws, bizar nieuws, gezondheids nieuws, wetenschaps nieuws