UTRECHT - In de berging van een woning in Houten is dinsdag ongeveer 500 kilo vuurwerk gevonden. Dit heeft de politie woensdag bekendgemaakt.
De in dozen verpakte partij vuurwerk bestond onder andere uit honderdduizendklappers, vlinders en strijkers. Het knalwerk was niet geschikt voor particulier gebruik. De politie vond het vuurwerk na een anonieme melding. Twee mannen van 56 en 20 jaar, beiden uit Houten, zijn aangehouden. Het vuurwerk is door de politie in beslag genomen en overgebracht naar een hiervoor speciaal ingerichte opslagplaats. (ANP)© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Nieuws: Belgisch nieuws, buitenlands nieuws, bizar nieuws, gezondheids nieuws, wetenschaps nieuws