AMSTERDAM - Criminelen hebben in december een parkeerautomaat in Amsterdam gebruikt om pasjes te skimmen. Ze hebben de pinpasgegevens van minstens tien automobilisten weten te bemachtigen. Een woordvoerder van Cition, het bedrijf dat in het grootste gedeelte van Amsterdam over de parkeerautomaten gaat, heeft dat woensdag laten weten.
Tot nu toe sloegen skimmers vooral toe bij bijvoorbeeld bankautomaten. Het is nu voor het eerst in Amsterdam en mogelijk ook voor het eerst in Nederland dat dat bij een parkeerautomaat is gebeurd.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Nieuws: Belgisch nieuws, buitenlands nieuws, bizar nieuws, gezondheids nieuws, wetenschaps nieuws