Bondscoach Pim Verbeek tussen zijn spelers.
© Pro Shots.
Bondscoach Pim Verbeek wil op de Olympische Spelen met Marokko minimaal de kwartfinales halen. De ploeg van de Nederlandse trainer opent het olympisch voetbaltoernooi morgenmiddag op Hampden Park in Glasgow tegen Honduras. 'We zijn naar de Spelen gekomen met de ambitie om alle wedstrijden te winnen. We willen in ieder geval de eerste ronde overleven', aldus Verbeek.
Marokko treft in groep D met Spanje een van de favorieten voor olympisch goud. De Zuid-Europeanen zijn naar de Spelen gekomen met onder anderen Jordi Alba en Juan Mata, die eerder deze zomer al het EK wonnen. 'Spanje is een van de favorieten voor de titel, maar dat betekent niet dat wij niet van ze kunnen winnen', aldus Verbeek, die zich met zijn selectie in Hoenderloo voorbereidde op de Olympische Spelen. 'Mijn jongens spelen voor grote clubs en zijn gewend om met druk om te gaan.'
Tot de selectie van Verbeek behoren onder anderen Imad Najah (PSV), Soufian El Hassnaoui (De Graafschap) en de ex-PSV'ers Zakaria Labyad en Nordin Amrabat.


