update Excelsior glijdt steeds verder af. De hekkensluiter van de eredivisie ging vanavond in de derde ronde van de KNVB-beker pijnlijk onderuit tegen topklasser GVVV.
De ploeg uit Veenendaal zegevierde met liefst 3-0 op Woudestein. De 37-jarige Dennis van Meegdenburg was met twee treffers de grote man bij de bezoekers.
GVVV kwam vlak voor de rust dankzij een trefzeker afstandschot van Van Meegdenburg op voorsprong. In de slotfase liep de verrassend sterke topklasser verder weg door doelpunten van Jasper Bolland en opnieuw Van Meegdenburg.
GVVV kwam nog nooit zo ver in het nationale bekertoernooi. Excelsior daarentegen is vooralsnog met een dramatisch slecht seizoen bezig. De ploeg van trainer John Lammers wacht na 10 duels in de eredivisie nog op de eerste zege. De Rotterdamse club bungelt met 2 punten troosteloos onderaan.


