*

Ajax: Volgend jaar weer kinderwedstrijd

bewaar
Door: redactie
19-1-12 - 21:04
© anp.

De voetbalbond KNVB heeft opgetogen gereageerd op het verloop van de bekerwedstrijd tussen Ajax en AZ in de ArenA (2-3). Ongeveer 20.000 kinderen zorgden bij dat duel, een replay van de gestaakte wedstrijd eind vorig jaar, voor een speciale sfeer.

'De wedstrijd heeft voor veel positieve aandacht gezorgd. De KNVB zal het voetbalfeest evalueren om te bezien of en hoe we hier op structurele wijze iets mee willen gaan doen. Vooropstaat dat het een bijzonder indrukwekkend evenement was in de Amsterdam ArenA', aldus een woordvoerster.

Ook Ajax sprak ondanks de nederlaag van een groot succes. 'Wij willen volgend seizoen graag weer zoiets doen. De wedstrijd tegen AZ heeft ons zoveel positieve publiciteit opgeleverd. De kinderen die erbij waren, zijn de seizoenkaarthouders van morgen', liet financieel directeur Jeroen Slop weten op BNR Nieuwsradio.

© anp.

Jouw mening telt!

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!