*

KNVB haalt Barendrecht uit bekercompetitie

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
Door: redactie
14-9-11 - 12:42

update Topklasser Barendrecht (zaterdagafdeling) is door de KNVB uit de nationale bekercompetitie genomen.

Volgens het het bestuur betaald voetbal heeft de amateurclub tijdens de eerste ronde van het nationale toernooi in het duel met FC Hilversum een ongerechtigde speler (Marvin van der Pluijm) opgesteld. Onderzoek van de aanklager betaald voetbal heeft dat uitgewezen.

De club reageerde bij monde van voorzitter Martin Seltenrijch woensdag onthutst op het slechte nieuws. Hij verklaarde tegenover rtv Rijnmond dat het om een tikfout ging. Per ongeluk is Van der Pluijm ingeschreven als Van der Pluim.

Barendrecht won de wedstrijd op 24 augustus na strafschoppen. Dat resultaat is geschrapt. FC Hilversum speelt daardoor op 21 september in de tweede ronde thuis tegen RKC Waalwijk.