AD.NL

Verdediger Arsenal breekt botje in voet

Het moment waarop Kieran Gibbs (rechts) geblesseerd raakt, na een tackle van Standard-speler Eliaquim Mangala. FOTO REUTERS

LONDEN - Arsenal-verdediger Kieran Gibbs is voor zeker zes weken uitgeschakeld, nadat hij tijdens het Champions League-duel met Standard Luik een botje in zijn linkervoet heeft gebroken. Gibbs raakte geblesseerd na een tackle van Standard Luik-aanvaller Eliaquim Mangala.

Arsenal-manager Arsène Wenger reageerde geschokt. ,,Hij had gewoon een gat in zijn voet. Het ziet er niet goed uit. Echt balen dit.''

Gibbs was als linksback al de vervanger van Gael Clichy, die vanwege een rugblessure al een maand is uitgeschakeld. Ook Robin van Persie zit bij The Gunners in de lappenmand.
25/11/09 00u32

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...

© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden. Lees het auteursrechtvoorbehoud.



  • acap enabled