*

 

Portsmouth ontslaat 85 medewerkers

PORTSMOUTH - De Engelse voetbalclub Portsmouth, die in ernstige financiële moeilijkheden verkeert, heeft woensdag 85 medewerkers ontslagen. Bewindvoerder Andrew Andronikou benadrukte dat hij nog dagelijks signalen krijgt over een mogelijke overname van de hekkensluiter van de Premier League.

Er zijn nog geen spelers, bij 'Pompey' de grootverdieners, afgevloeid. Wel heeft directeur Peter Storrie 40 procent van zijn salaris ingeleverd. Met de saneringsmaatregelen denkt Andronikou voldoende te hebben ingespeeld op kritische vragen van de de Engelse belastingdienst. Portsmouth kampt met een schuldenlast van meer dan 80 miljoen euro.
 
Als het hooggerechtshof op 15 maart van oordeel is dat de club daar ondanks de bezuinigingen nooit meer onderuit kan komen, dan lijkt het faillissement onafwendbaar. Doordat Portsmouth onder curatele staat, wat reglementair negen punten aftrek oplevert, is degradatie al nagenoeg onvermijdelijk.

Afgelopen weekeinde bereikte de Zuid-Engelse ploeg overigens wel de halve finale van het toernooi om de FA Cup. (ANP/BVDL)

10/03/10 20u49
volledig dossier: Premier League
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...
Vind AD Sportwereld op social media
Facebook
TwitterVolg ons op Twitter