Boze Van Toorn niet ongelukkig met misser Robben

bewaar
Door: redactie
20-5-12 - 15:21  bron: ANP
© getty.

Fysiotherapeut Dick van Toorn haalde zaterdagavond een beetje genoegdoening uit de misser van Arjen Robben. De Nederlandse international miste in de finale van de Champions League tussen Bayern München en Chelsea bij een stand van 1-1 een strafschop.

© epa.
Dick van Toorn. © epa.

'Ik was niet ongelukkig dat hij een penalty miste', zei Van Toorn in het radioprogramma De Perstribune. Hij kreeg veel kritiek van de Duitsers over zich heen nadat hij Robben klaarstoomde voor het WK in 2010.

'Ik heb de gifbeker toen helemaal leeggedronken en hij heeft altijd zijn kaken stijf op elkaar gehouden. Ik word hier nog steeds mee geconfronteerd en leef hier nog steeds mee.'

Van Toorn hielp Robben vlak voor de wereldtitelstrijd in 2010 van een hamstringblessure af. Hij kwam daardoor toch in actie bij het WK, maar kon daarna lange tijd niet spelen voor Bayern München.

De affaire leidde tot een ruzie tussen de KNVB en de Duitse club, die pas na maanden werd bijgelegd. Als uitvloeisel van de affaire treffen het Nederlands elftal en Bayern München elkaar dinsdag in een oefenduel.

Van Toorn zal daar niet bij zijn. 'Ik heb van Robben nooit meer iets vernomen. Ook financieel ben ik er niks mee opgeschoten. Ik heb geen stuiver gezien. Het heeft mij alleen maar ellende opgeleverd.'

© anp.

Wat vind jij van dit nieuws?

Jouw mening telt!

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!

Meer over