*

 

Van Gaal: Als ik Ribéry was, zou ik bij Bayern blijven

Franck Ribéry. FOTO EPA

MÜNCHEN - Trainer Louis van Gaal raadt Franck Ribéry aan ook volgend seizoen gewoon bij Bayern München te blijven. De Franse middenvelder staat in de nadrukkelijke belangstelling van Real Madrid. ,,Ik zou als ik hem was bij Bayern blijven, omdat ze een goede trainer hebben en steeds beter worden'', zei de Nederlandse oefenmeester op de Duitse tv.

Bij Real zou hij ,,niet altijd spelen. Dat weten ook Van der Vaart, Van Nistelrooy en Raul''.

Ribéry wacht ondertussen nog steeds op zijn rentree in de basiself van Bayern München. Hij is inmiddels hersteld van een knieblessure en kreeg al wat invalminuten, maar ook tegen VfL Wolfsburg zaterdag begint hij waarschijnlijk nog op de bank.

,,Hij heeft de afgelopen twee weken goed getraind'', aldus Van Gaal. ,,Tegen Mainz was hij al beter dan in Bremen, maar hij voelt zelf dat hij nog niet 100 procent fit is. Als ik denk dat hij meer kan bijdragen dan de andere spelers, zal hij spelen.''  (ANP/DPA)
02/02/10 14u28
volledig dossier: Bundesliga
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...
Vind AD Sportwereld op social media
Facebook
TwitterVolg ons op Twitter