ROME - AS Roma heeft zijn zinnen gezet op twee spelers van Arsenal: verdedigers Eboué en Gallas, schrijft voetbalkrant.com. De club is vooral op zoek naar verdedigers omdat de Fransman Philippe Mexès naar alle waarschijnlijk zal vertrekken. Zelfs de naam van Thomas Vermaelen viel bij de Italianen, maar de Belgische oud-Ajacied heeft nog een contract bij Arsenal en lijkt onhaalbaar.
De 32-jarige Gallas is einde contract bij de Gunners en de Romeinen hopen de speler gratis naar Italië te halen. Maar volgens insiders zouden de looneisen van de Fransman dan toch eerst drastisch moeten dalen.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Sport nieuws: Belgisch voetbal, Buitenlands voetbal, Champions League en Europa League, wielrennen, tennis, formule 1, auto en motorsport, meer sport