*

 

Nederlandse clubs op jacht naar punten

Ajax kwam in de wedstrijd tegen Timisoara niet verder dan een 0-0 gelijkspel. ANP

ROTTERDAM - Voor de vier Nederlandse voetbalclubs die uitkomen in de Europa League staat donderdagavond de tweede groepswedstrijd op het programma. Ajax heeft op papier de zwaarste tegenstander.

De Amsterdammers gaan in Brussel op bezoek bij Anderlecht, de koploper in de Belgische eerste klasse. De wedstrijd in het Constant Vanden Stock-stadion begint om 21.05 uur.

Ajax kwam in zijn eerste wedstrijd in groep A niet verder dan 0-0 tegen het bescheiden Timisoara uit Roemenië. Anderlecht pakte drie punten bij Dinamo Zagreb. Ajax stuit bij de tegenstander onder meer op Mbark Boussoufa, de Marokkaan die zijn opleiding genoot in Amsterdam maar nooit doorbrak in het eerste elftal.

PSV trapt om 19.00 uur in het eigen Philips Stadion af tegen CFR 1907 Cluj. De Roemenen leiden in groep K met drie punten, PSV staat op de gedeelde tweede plek na het gelijkspel twee weken geleden bij Sparta Praag (2-2).

FC Twente, dat begon met een knappe zege bij Fenerbahçe, ontvangt aan het begin van de avond Steaua Boekarest uit Roemenië. Het nog puntloze sc Heerenveen neemt het vanaf 21.05 uur in Letland op tegen FK Ventspils.
01/10/09 07u00
volledig dossier: Europa League
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...
Vind AD Sportwereld op social media
Facebook
TwitterVolg ons op Twitter

Alle topcompetities

Alles over jouw team