Lukoki fit voor Klassieker tegen Feyenoord

bewaar
Door: redactie
25-10-12 - 16:39  bron: ANP
Jody Lukoki (links). © anp.

Trainer Frank de Boer van Ajax kan zondag tijdens het uitduel met Feyenoord weer een beroep doen op Jody Lukoki. De rechtsbuiten is hersteld van een knieblessure.

De Boer constateerde donderdag dat zijn spelers geen blessures hebben overgehouden aan de kraker tegen Manchester City (3-1). De coach genoot nog even van de verrassende zege maar richtte het vizier ook al weer op Feyenoord. 'Want je bent zo goed als je laatste wedstrijd', zei hij. 'We moeten dus met dezelfde intentie spelen als tegen City.'

Ajax presteert vaak slecht als het al om 12.30 uur in actie moet komen. Slechts 6 van die laatste 18 duels werden gewonnen. 'Maar tegen Feyenoord hoef ik gelukkig niemand te motiveren', stelde De Boer die zijn ploeg vorig seizoen met 4-2 in de Kuip zag verliezen.

'We hebben daar vaak gewonnen, maar ook vaak makkelijk strafschoppen tegen gekregen', weet De Boer. 'Denk bijvoorbeeld aan die wedstrijd van vorig seizoen. Daar moeten we voor oppassen. Je kan merken dat de druk in de Kuip toeneemt, ook bij scheidsrechters.'

Wat vind jij van dit nieuws?

Jouw mening telt!

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!

Meer over