ALMELO - Trainer Gertjan Verbeek van Heracles kan woensdagavond in de streekderby bij FC Twente weer beschikken over Birger Maertens. De verdediger heeft zijn schorsing erop zitten. Mark-Jan Fledderus ontbreekt nog steeds bij de nummer vijf van de eredivisie, hij is herstellende van een enkelblessure.
Verbeek ziet mogelijkheden tegen de rivaal uit Enschede. ,,FC Twente verliest niet vaak, wij moeten met zijn allen een goede dag hebben, dan maken we kans.'' De trainer vindt het jammer dat de derby doordeweeks wordt gespeeld. ,,Het is een speciale wedstrijd. Het is wel jammer dat het op een woensdag is weggedrukt en onder deze winterse omstandigheden plaatsvindt. De wedstrijd leeft en dat is mooi, zowel bij ons als bij FC Twente gaat het erg goed, dat maakt het extra aantrekkelijk.''© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Sport nieuws: Belgisch voetbal, Buitenlands voetbal, Champions League en Europa League, wielrennen, tennis, formule 1, auto en motorsport, meer sport