Willie Overtoom (l).
© Pro Shots.
Voor de tweede keer binnen een maand speelt Heracles in de Kuip om een ticket voor de Europa League. Na in de bekerfinale kansloos van PSV te hebben verloren (3-0), hoopt spelmaker Willie Overtoom morgen tegen Feyenoord wel te kunnen stunten.
Je bent nu voor PSV. Is dat niet vreemd? In de bekerfinale moest je zwaar geblesseerd uitvallen na een doodschop van Ola Toivonen.
Willie Overtoom in het AD: 'Het was een zware, onnodige overtreding, ja, maar dat is geweest. Ik hoop oprecht dat PSV de tweede plaats pakt.'
Je was na die doodschop enkele weken uit de roulatie. Nog iets gehoord van Toivonen?
'Nee, maar daar zat ik ook niet op te wachten. Voor mij is het geen issue meer.'
Met een beetje fantasie plaatst Heracles zich rechtstreeks voor de Europa League en moet grote broer FC Twente zich via de play-offs zien te redden. Leeft dat bij jou?
'Totaal niet. Ik heb niets tegen FC Twente. Die gevoelens leven wel bij de fanatieke supporters. Voor hen zou het mooi zijn.'


