*

 

Fred Rutten: Het was bij vlagen een chaos bij ons

Fred Rutten in de Arena. FOTO PRO SHOTS

AMSTERDAM - Fred Rutten was zondagmiddag niet te spreken over het optreden van PSV. ,,Na de 3-0 liepen we het lopen. Ajax kon er een paar keer zomaar doorheen. Het was een chaos in die fase. Echt heel jammer. Dat mag niet. Ik ben dan ook echt boos dat we na de 3-0 uit de organisatie liepen en het een chaos werd,'' zei de trainer van PSV tegen Eredivisie Live.

,,We hebben volkomen terecht verloren'', stelde Rutten bovendien. ,,Het zal ook niet makkelijk zijn om de gezichten in de aanloop naar het volgende duel met FC Twente de goede richting op te krijgen. Dat moet wel, want er is nog niets verloren.''

PSV begint zaterdag met een achterstand van vijf punten aan de thuiswedstrijd tegen de koploper uit Enschede. De voorsprong van de formatie uit Eindhoven op Ajax is geslonken tot een punt. ,,Ajax was fel en reageerde heel efficiƫnt'', vond Rutten.

,,We kregen ook kansen maar sprongen daar heel slordig mee om. Mijn team viel bij een achterstand van 2-0 uit elkaar. Het was een chaos. Dat baart me zorgen. Deze nederlaag doet echt heel pijn.''

14/03/10 18u46
volledig dossier: PSV
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...
Vind AD Sportwereld op social media
Facebook
TwitterVolg ons op Twitter

Alle topcompetities

Alles over jouw team