© anp.
Jonathan Reis moet op 13 november voor de politierechter in Roermond verschijnen. De aanvaller van Vitesse moet zich daar verantwoorden voor het rijden onder invloed. De Braziliaan werd twee jaar geleden als speler van PSV door de politie van de weg gehaald omdat hij te veel gedronken had. Dat gebeurde in de nacht voor een wedstrijd van PSV.
Reis kwam eerder niet opdagen op een TOM-zitting waar de officier van justitie hem achter gesloten deuren een boete of taakstraf kan aanbieden. De zaak wordt daarom in het openbaar behandeld door een politierechter, verklaarde een woordvoerder van het Openbaar Ministerie in Roermond uit.
Reis (23) blies op het politiebureau in Weert bij een ademanalyse 620 mircogram alcohol, wat zes keer te veel is voor een beginnend bestuurder. Later werd Reis bij PSV weggestuurd, omdat hij cocaïne had gebruikt.
- Rijbewijs Reis ingenomen na alcoholtest
- PSV'er Reis wederom in opspraak: rijbewijs kwijt
- Rijbewijs Reis ingenomen na alcoholtest
- PSV vreest dat spoorloze Reis opnieuw aan lager wal is
- Jonathan Reis: De cocaïne was een vlucht
- PSV neemt Reis in genade aan
- PSV wil verplichte drugstest voor alle spelers
- Ontslag Reis kost PSV talent en miljoenen
- Meld je aan voor de AD sportnieuwsbrief en ontvang dagelijks een overzicht van het belangrijkste sportnieuws


