*

 

Ajax voorlopig zonder Enoh

Eyong Enoh van Ajax (l) in duel met Jon Dahl Tomasson van Feyenoord.

UPDATE  AMSTERDAM - Ajax begint zondagmiddag zonder Eyong Enoh aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. De middenvelder uit Kameroen heeft een hamstringblessure en hoopt dat hij op donderdag 18 februari tijdens de eerste ontmoeting met Juventus in de Europa League zijn rentree kan maken.

Toby Alderweireld, eveneens basisspeler, ontbreekt ook tegen FC Twente. De Belgische verdediger is waarschijnlijk volgende week tegen Heerenveen wel weer inzetbaar. Trainer Martin Jol kan tijdens de wedstrijd tegen de nummer twee van de eredivisie uit Enschede wel beschikken over Nicolas Lodeiro. De middenvelder uit Uruguay arriveerde donderdag in Amsterdam en trainde vrijdag voor het eerst mee. ,,Ik speel zondag als de trainer mij nodig heeft'', zei de laatste aanwinst van Ajax nadat hij het shirt met nummer 45 in ontvangst had genomen. ,,Ik ben fit en was klaar om in Uruguay aan het nieuwe seizoen te beginnen.''

Trainer Jol liet nog in het midden of hij Lodeiro meteen een basisplaats geeft. ,,Maar hij maakt wel een goede indruk op mij. Het is een speler zoals Rafael van der Vaart en Wesley Sneijder. Hij kan achter de spitsen en als linkshalf uit de voeten. Een middenveld met Lodeiro, De Zeeuw en Enoh of Lindgren lijkt me wel wat.''

Ajax begint met een achterstand van negen punten aan de wedstrijd tegen FC Twente. ,,We moeten dus winnen'', besefte Jol. ,,Gelukkig gaat dat ons dit seizoen voor eigen publiek redelijk af. FC Twente heeft een stabiele ploeg met goede buitenspelers en een sterke spits. Ik vind dat ze goed presteren.'' (ANP/DHE)
05/02/10 13u16
volledig dossier: Ajax
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...
Vind AD Sportwereld op social media
Facebook
TwitterVolg ons op Twitter

Alle topcompetities

Alles over jouw team