© anp.
Met enig leedvermaak sprak Niklas Moisander na afloop over de bekerwedstrijd voor een kinderpubliek. 'Die kinderen zijn beter dan Ajax-fans, ook voor Ajax. Kinderen beginnen tenminste niet te fluiten als Ajax op achterstand komt', zei de aanvoerder van AZ.
'Dit was voor iedereen eigenlijk wel lekker. Er was geen boosheid op de tribunes, de hele wedstrijd heerste er een positieve sfeer', zegt Moisander tegen FCUpdate.
Ajax-verdediger Toby Alderweireld was minder enthousiast over het Justin Bieber-publiek. 'Die kinderen hebben vast een leuke middag gehad, maar ik heb liever onze eigen fans. De afgelopen jaren is gebleken dat het publiek ons naar een hoger niveau kan tillen. Dat misten we vandaag. Door de sfeer leek het een oefenduel.'
- De Boer: Penalty was zware straf
- Rapport: frivool AZ verademing bij dikke Theo en luie Mickey
- De Boer: Het was veel te angstig
- Verbeek: Niet onverdiend gewonnen
- Schoolkinderen genieten uitbundig van Ajax en AZ
- 'Frits Barend geweigerd bij Ajax - AZ'
- Ook dochter Frank de Boer in de Arena
- Meld je aan voor de AD sportnieuwsbrief en ontvang dagelijks een overzicht van het belangrijkste sportnieuws
Lees ook
© anp.


