Ajax kan vandaag al kampioensvlag hijsen

bewaar
Bewerkt door: Jesse van de Woestijne
29-4-12 - 08:14  bron: ANP
© anp.

Ajax kan vanmiddag voor het eerst sinds 1995 de landstitel prolongeren. De Amsterdamse club mag voor de 31ste keer de kampioensvlag hijsen als het de uitwedstrijd bij FC Twente wint en Feyenoord en AZ tegen elkaar gelijkspelen.

Bij alle andere scenario's moet Ajax minimaal tot woensdagavond geduld hebben. De koploper ontvangt dan VVV-Venlo in een uitverkochte ArenA. De club uit de hoofdstad besluit volgende week de competitie met een uitwedstrijd tegen Vitesse.

Jan Vertonghen, aanvoerder van Ajax, lijkt fit voor ontmoeting in de Veste. Luuk de Jong is hersteld van een griepje. De topschutter wil graag voorkomen dat Ajax voor het tweede seizoen op rij de titel grijpt tijdens een rechtstreekse confrontatie met FC Twente.

Wat vind jij van dit nieuws?

Jouw mening telt!

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!

Meer over