*

 

Theo Janssen weigert vragen te beantwoorden

Theo Janssen. FOTO PRO SHOTS

ENSCHEDE - Middenvelder Theo Janssen van FC Twente liep zondagmiddag na de thuiszege tegen Roda JC (2-0) lachend door de catacomben. Waarom de 28-jarige Arnhemmer zo vrolijk was, bleef onduidelijk. Hij weigerde namelijk categorisch vragen van de verzamelde pers te beantwoorden. Wel deelde hij goedgemutst handtekeningen aan jeugdige fans uit.

,,Nee, nee, ik geef geen interviews'', zei Janssen in het voorbijgaan, terwijl zijn gezicht betrok. ,,Waarom niet? Omdat ik niets te vertellen heb. Of ik onwennig was? Vul dat zelf maar in. Wil je nu stoppen met het stellen van vragen? Ik geef toch geen antwoord.''

Janssen veroorzaakte eind november 's nachts na een wedstrijd onder invloed van alcohol een eenzijdig auto-ongeluk. Daarbij raakte hij zelf en een aantal passagiers gewond. De clubleiding schorste hem disciplinair voor twee maanden. Op de dag van de wedstrijd tegen Roda JC had hij zijn straf precies uitgezeten.

Janssen speelde tegen de Limburgers niet onverdienstelijk. Dat vond zijn trainer Steve McClaren ook. ,,Zijn inbreng was een groot pluspunt voor de ploeg'', meende de Brit, die er begrip voor had dat Janssen de media negeerde. ,,Theo is Theo. Het was een emotionele periode voor hem. Maar hij is oud en wijs genoeg om daarmee goed om te gaan. Dat hoef ik hem niet te vertellen.''

McClaren: ,,Theo heeft bijna negen weken niet gespeeld op het hoogste niveau en is ook pas een week of drie weer helemaal in training. Als je dan ziet hoe hij tegen Roda JC speelt, kun je alleen maar tevreden zijn. Hij was niet alleen aan de bal sterk, maar toonde ook leiderschap in de wedstrijd. Ik ben blij dat hij terug is.'' (ANP)
31/01/10 17u37
volledig dossier: FC Twente
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...
Vind AD Sportwereld op social media
Facebook
TwitterVolg ons op Twitter

Alle topcompetities

Alles over jouw team