*

 

FC Twente moet winnen in de vrieskou

BOEKAREST - Op een bevroren veld in Roemenië moet FC Twente donderdagavond Europese 'overwintering' veilig zien te stellen. De koploper van de eredivisie weet dat het bij winst op Steaua Boekarest zeker is van een plek in de knock-outfase van de Europa League. Bij een ander resultaat is Twente afhankelijk van de uitslag bij de wedstrijd tussen het al geplaatste Fenerbahçe en FC Sheriff.

Het is nog niet helemaal zeker of het duel daadwerkelijk doorgaat. Woensdag was één helft van het veld in het Ghencea-stadion nog volledig bedekt met sneeuw en ijs. Het andere, groene gedeelte van het harde terrein was eerder op de dag door honderd gedetineerden schoongemaakt. De gevangenen keren donderdag terug om het gehele veld speelklaar te maken.

Ajax speelt in de eigen ArenA tegen Anderlecht alleen nog voor de groepswinst, die bij de loting een beschermde status oplevert. De Amsterdammers zijn al zeker van een plek in de volgende ronde, Anderlecht heeft aan een punt genoeg om zich bij de laatste 32 clubs te scharen. Mogelijk gunt trainer Martin Jol enkele van zijn spelers rust, waaronder aanvoerder en topschutter Luis Suarez. (ANP)
17/12/09 08u59
volledig dossier: FC Twente
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...
Vind AD Sportwereld op social media
Facebook
TwitterVolg ons op Twitter

Alle topcompetities

Alles over jouw team