*

 

'Moeliker verloor oor bij auto-ongeval Theo Janssen'

Kevin Moeliker. FOTO PRO SHOTS

ENSCHEDE - Voormalig profkeeper Kevin Moeliker (FC Dordrecht) heeft bij het door FC Twente-middenvelder veroorzaakte auto-ongeval een oor verloren. Dat is er in de nacht van zaterdag en zondag weer aangezet. Volgens RTV Rijnmond wordt Moeliker nog altijd in coma gehouden.

Moeliker, die verblijft in een ziekenhuis in Enschede, heeft volgens RTV Rijnmond inmiddels ook twee CT-scans - driedimensionale scans - ondergaan die nog geen duidelijkheid hebben geboden over de aard van het (hoofd)letsel.

De 29-jarige Rotterdammer, nu keeper van zondag-hoofdklasser FC Lienden, zat in de nacht van zaterdag op zondag na FC Twente - Vitesse met Janssen in de auto op weg naar Arnhem. Vermoedelijk had Janssen te veel gedronken. Het rijbewijs van de voetballer van FC Twente is ingevorderd.
23/11/09 20u35
volledig dossier: FC Twente
mailIcon print | |
commonMessages.loading
Aan het laden ...
Vind AD Sportwereld op social media
Facebook
TwitterVolg ons op Twitter

Alle topcompetities

Alles over jouw team