ENSCHEDE - FC Twente is zondag bij NEC gebrand op revanche. De koploper van de eredivisie ging woensdagavond in de Europa League op eigen veld schlemielig onderuit tegen Fenerbahce (0-1). ,,Een positieve reactie van de ploeg is nu heel belangrijk'', liet trainer Steve McClaren vrijdag op de website van de Tukkers weten.
De Engelse coach blikte nog even terug op de tweede nederlaag in de Europa League. ,,We hebben goed gespeeld tegen Fenerbahce, maar het resultaat was teleurstellend. We hadden niet verdiend om te verliezen, maar dat is ook voetbal.''© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden. Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Sport nieuws: Belgisch voetbal, Buitenlands voetbal, Champions League en Europa League, wielrennen, tennis, formule 1, auto en motorsport, meer sport