*

 

Van Barneveld opnieuw onderuit tegen Whitlock

Raymond van Barneveld. FOTO AFP

UPDATE  ROTTERDAM - Raymond van Barneveld heeft opnieuw een nederlaag geleden tegen de Australiër Simon Whitlock. Voor 7000 toeschouwers in de Odyssey Arena in Belfast verloor de Hagenaar in de derde ronde van de Premier League met 8-5 van zijn angstgegner.

Whitlock versperde Nederlands beste darter onlnags ook al de weg naar de finale van het World Championship. Whitloch schitterde op de dubbels en benutte daarin acht van zijn negen mogelijkheden.

Van Barneveld leek op een grote nederlaag getrakteerd te worden toen Whitlock een 7-3 voorsprong nam en nog slechts één leg nodig had voor de winst. De Hagenaar herpakte zich echter en kwam nog terug tot 7-5. Maar daar bleef het bij. Whitloch maakte vervolgens koelbloedig de partij uit.

De enige Nederlander bij de acht topdarters in de Premier League heeft alleen zijn eerste wedstrijd gewonnen, tegen titelverdediger James Wade. Met twee punten staat 'Barney' op de zevende plaats in de tussenstand.
 
Phil Taylor, de Britse alleenheerser van het darten, won donderdag ook zijn derde wedstrijd en is met zes punten uit drie duels als enige nog ongeslagen. Taylor klopte de nog puntloze Wade in de Odyssey Arena van Belfast met 8-3. (BVDL)

25/02/10 23u25
volledig dossier: Darts
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...
Vind AD Sportwereld op social media
Facebook
TwitterVolg ons op Twitter