'The Power' wankelt; Barney in thriller langs Van Gerwen

bewaar
Door: redactie
22-9-12 - 22:15  bron: ANP
© pro shots.

update De Nederlandse darter Jerry Hendriks heeft zaterdag op het EK bijna voor een stunt gezorgd. De 23-jarige Limburger bracht de onbetwiste nummer 1 van de wereld, Phil Taylor, aan het wankelen in de tweede ronde. De Engelsman trok de wedstrijd echter alsnog met 10-7 naar zich toe.

Hendriks beleeft zijn doorbraak op het EK in Mülheim, waar hij verrassend de tweede ronde haalde. Tegen Phil 'The Power' Taylor nam de darter uit Venlo een 4-2-voorsprong en miste vervolgens kansen op 5-2. De Engelse dartmiljonair nam daarna het initiatief over en bereikte zo de kwartfinales. 'Eerlijk gezegd maakte ik me best een beetje zorgen', bekende Taylor. 'Ik kon Jerry niet breken en hij finishte steeds fantastisch.'

Raymond van Barneveld rekende in een zenuwslopende partij af met Michael van Gerwen: 10-9. De Hagenaar besliste de wedstrijd tegen zijn jongere landgenoot met een 14-darter. Van Barneveld speelt morgen in de kwartfinale tegen de winnaar van de partij tussen Ian White en Kim Huybrechts.

Wat vind jij van dit nieuws?

Jouw mening telt!

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!

Meer over