AMSTERDAM - Meer deelnemers uit het buitenland en meer nationaliteiten dan ooit tevoren. De marathon van Amsterdam, die zondag de 34e editie viert, is populair in het buitenland. Voorzitter Joop Waterreus meldde vrijdag dat de marathon en een aantal nevenlopen zondag in totaal zo'n 26.000 deelnemers trekken.
Van dat aantal inschrijvingen komen er 9200 uit het buitenland. Liefst 67 nationaliteiten verschijnen aan de start. ,,Het evenement zorgt voor een impuls ter waarde van zo'n 10 tot 12,5 miljoen euro in de hoofdstad'', gaf Waterreus aan. Hij bedoelde er maar mee te zeggen dat de marathon van Amsterdam leeft, ondanks de wereldwijde recessie.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Sport nieuws: Belgisch voetbal, Buitenlands voetbal, Champions League en Europa League, wielrennen, tennis, formule 1, auto en motorsport, meer sport