*

 

Rooney speelt gewoon tegen Zwitserland

BASEL - De Engelse sterspeler Wayne Rooney komt dinsdag gewoon in actie in en tegen Zwitserland tijdens de kwalificatiewedstrijd voor het EK voetbal van 2012. Dat heeft bondscoach Fabio Capello maandag gemeld.

Rooney krijgt in de Engelse media veel kritiek te verwerken, omdat hij tijdens de zwangerschap van zijn vrouw diverse keren een prostituée zou hebben bezocht. Desondanks kwam de aanvaller van Manchester United vrijdag in actie tegen Bulgarije en had hij met drie assists een grote invloed op de 4-0-zege van zijn land.

Capello steunt zijn sterspeler dan ook openlijk. ''Hij speelt. Ik heb de afgelopen twee dagen met hem gesproken en hem goed in de gaten gehouden. Hij was sterk op het veld en dat zal hij tegen de Zwitsers ook zijn.'' (ANP)
06/09/10 18u28
volledig dossier: EK voetbal
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...
Vind AD Sportwereld op social media
Facebook
TwitterVolg ons op Twitter

Alles over