Arjen Robben.
© reuters.
Arjen Robben voegt zich vrijdag bij het Nederlands elftal. De buitenspeler van Oranje is dan van de partij op de training in Lausanne.
Robben moest vandaag even meespelen tijdens het verloren oefenduel van Oranje met Bayern München (2-3). 'Dat was nu eenmaal zo afgesproken', zei bondscoach Bert van Marwijk. 'Die wedstrijd is na een conflict tussen Bayern en de KNVB over een blessure van Robben in het leven geroepen. Daarom baalde ik ook zo dat een deel van het publiek hem zo hard uitfloot.'
Van Marwijk: 'Ik vind het belangrijk dat Robben nog een paar dagen rust heeft. Hij moet nog even bijkomen van die gemiste strafschop in de finale van de Champions League. Maar hij moet ook niet te lang rust nemen. Robben is het daar mee eens.'
- Van Marwijk: Zoiets doe je niet naar een eigen speler
- Bayern-coach Heynckes laconiek over uitfluiten Robben
- Oranje met uitgefloten Robben verliest van Bayern
- Kwade Van Bommel: Schandalig dat Bayern-fans Robben uitfluiten
- Meld je aan voor de AD sportnieuwsbrief en ontvang dagelijks een overzicht van het belangrijkste sportnieuws
Lees ook
Stijn Schaars traint donderdag al mee met Oranje. Hij speelde zondag de Portugese bekerfinale. Ibrahim Afellay moet vrijdag met FC Barcelona de eindstrijd van de Spaanse beker voetballen. Hij komt maandag naar Hoenderloo.


