*

 

Wakker Dier pakt C1000 aan voor kiloknaller

AMSTERDAM - Supermarkt C1000 krijgt van de stichting Wakker Dier de komende tijd 250 bijtende 'reclamespotjes' op de radio, omdat deze super ''het vaakst vlees voor dumpprijzen verkocht''. Dat heeft de organisatie zondag laten weten.

Wakker Dier onderzocht de afgelopen twaalf weken de folders van de acht grote supermarkten, Albert Heijn, C1000, Super de Boer, Plus, Jumbo, Dirk, Aldi en Lidl op vleesacties voor dumpprijzen.

In totaal verkochten de acht supermarkten in de twaalf weken 132 keer vlees onder de gemiddelde prijs van kattenvoer (4,12 per kilo). C1000 was met veertig reclame-acties verantwoordelijk voor 30 procent van de kiloknallers.

In de campagne strijdt de stichting tegen het aanbieden van vlees voor bodemprijzen in supermarkten. Met de campagne wil de organisatie het dierenleed aan de kaak stellen dat het resultaat is van het zo goedkoop mogelijk produceren van vlees. (ANP)
06/06/10 10u02
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...

© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.

Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Planet watch


acap enabled