*

 

Kans op krokodil in vijver is klein

De politie zoekt met sonarapparatuur naar een krokodil in Nijmegen.

UPDATE  NIJMEGEN - De kans dat er een krokodil in een vijver van het Steve Bikoplein in Nijmegen zit, is klein. Dat meldt de politie zondag op basis van de onderzoeken en de inschatting van de reptielenexperts van Serpo.

De politie zocht met sonarapparatuur van het Korps landelijke politiediensten (KLPD) naar het reptiel. Aanleiding voor de zoektocht is een melding van een wandelaarster die gezien zou hebben dat het dier, anderhalve meter lang en bruin van kleur, vanaf de kant het water inging.
 
De zoektocht naar de vermeende krokodil leverden niets op. ,,In het water zijn grote objecten waargenomen, maar bij nader onderzoek bleken dit grote takken te zijn'', aldus de zegsvrouw. Er wordt geen verder onderzoek meer verricht in en rond de vijver. De politie roept mensen die alsnog iets bijzonders zien op geen actie te ondernemen, maar contact op te nemen met de politie.
 
Onderzoek naar de geruchten dat er sprake is van een tweede krokodil heeft ook niets opgeleverd. Hekken bij de waterdoorgangen van de vijver om te voorkomen dat de vermeende krokodil ontsnapt, blijven volgens de politie nog tot dinsdag staan.  (ANP/BVDL)


De vijver aan het Steve Bikoplein in Nijmegen. FOTO ANP
23/05/10 15u53
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...

© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.

Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Planet watch


acap enabled