DEN HAAG - Het aantal mensen dat aanklopt om hulp om uit de schulden te komen, is gestegen van 44.100 in 2008 naar 53.250 vorig jaar. Dat meldt de Vereniging voor Schuldhulpverlening en Sociaal Bankieren (NVVK).
De toename van het aantal aanvragen voor schuldhulpverlening met 21 procent ging gepaard met een langere tijd voor het vinden van een concrete oplossing. De gemiddelde hoogte van het schuldbedrag steeg met 10 procent naar 33.700 euro en daarbij zijn gemiddeld zeventien schuldeisers betrokken.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Nieuws: Belgisch nieuws, buitenlands nieuws, bizar nieuws, gezondheids nieuws, wetenschaps nieuws