MOUNTAIN VIEW - Google heeft ondanks zijn ruzie met de Chinese regering de intentie om in China te blijven. Het Amerikaanse internetbedrijf is in gesprek met de Chinese autoriteiten over veranderingen die het wil doorvoeren bij de presentatie van zoekresultaten, aldus topman Eric Schmidt.
Schmidt sprak in voorzichtige bewoordingen over de problemen in China na de presentatie van kwartaalresultaten van zijn onderneming donderdag. Vorige week liet Google weten dat het wil stoppen met het censureren van zoekresultaten in China nadat was gebleken dat hackers vanuit China Gmailaccounts van mensenrechtenactivisten hadden bestookt. De aankondiging leverde een felle reactie op van China, dat vindt dat Google zich aan de Chinese regels moet houden.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Nieuws: Belgisch nieuws, buitenlands nieuws, bizar nieuws, gezondheids nieuws, wetenschaps nieuws