*

 

Internet langzamer dan beloofd

Ethernet-aansluitingen blijken vaak langzamer dan beloofd. FOTO ANP

DEN HAAG - De meeste aanbieders van internet komen beloftes over downloadsnelheid niet na. Bij populaire internetabonnementen van 20Mb halen alle grote ADSL-aanbieders met moeite de helft van de beloofde snelheid.

Dat blijkt uit onderzoek van de Consumentenbond. Volgens de Consumentenbond doen kabelbedrijven het een stuk beter. Zo haalt Ziggo 80 procent van de beloofde downloadsnelheid en UPC 62 procent.

Als de echte snelheid van downloaden wordt afgezet tegen de prijs, ontstaan er grote verschillen tussen aanbieders. XS4ALL en KPN zijn dan ronduit duur, terwijl UPC het goedkoopst is, aldus de Consumentenbond.

In het onderzoek, dat de Consumentenbond maandelijks uitvoert, oordelen klanten van de tien grootste internetaanbieders ook over onder meer de kwaliteit van de verbinding, het aantal storingen en zaken rondom service.

Alle aanbieders scoren een voldoende. Klanten van XS4ALL blijken het meest tevreden, Alice staat tweede gevolgd door Tele2. Hekkensluiter is Telfort met een score van 6,2. (ANP)
05/01/10 08u01
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...
Showbizz & TV

© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.

Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Showbizz: celebrities, film, muziek, royalty, kunst en literatuur


acap enabled