*

 

'Den Blijker promoot illegale restaurants'

Herman den Blijker

AMSTERDAM - Het Bureau Eerlijke Mededinging is niet blij met het nieuwe programma van topkok Herman den Blijker. In Herrie in je Huiskamer openen elke aflevering twee stellen een restaurant in hun huiskamer, waar ze tientallen gasten ontvangen. Huiskamerrestaurants zijn echter illegaal, aldus BEM-directeur Arjan Hogervorst.

,,Primair hebben wij bezwaar tegen alle horeca die niet voldoet aan de wet- en regelgeving'', zei Hogervorst woensdag. Huiskamerrestaurants vallen ook in deze categorie. Zij hebben volgens de BEM-directeur bijvoorbeeld geen enkele vergunning. ,,Het fenomeen als zodanig is illegaal.''

Hogervorst noemt het nieuwe programma van RTL4 ,,een verkeerde keuze'' en ,,heel erg ondoordacht''. ,,Daarmee zet je aan tot illegaliteit.'' Hij zal contact opnemen met de tv-zender om zijn mening over te brengen. BEM bestrijdt oneerlijke concurrentie in de horeca.

Een woordvoerster van RTL wilde woensdag nog niet reageren op de kritiek van BEM. De tv-zender wil eerst van het bureau zelf horen wat de bezwaren zijn.(ANP)
17/03/10 17u23
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...

© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.

Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Showbizz: celebrities, film, muziek, royalty, kunst en literatuur


acap enabled