*

Boer Jos en Dycke nog steeds dolgelukkig

bewaar
Door: redactie
3-1-12 - 11:33
© RTL BOULEVARD

Het is alweer 1,5 jaar geleden dat Jos in Boer Zoekt Vrouw koos voor Dycke. Het stel is nog steeds dolgelukkig met elkaar.

'Ik kan nog steeds wel kriebels van hem krijgen,' vertelt de donkerharige Dycke aan RTL Boulevard. Voor hun dochters is het wel even wennen. Ze vinden het stel soms wat klef. 'We hebben momenten gehad dat we elkaar aankeken en zeiden 'dat kan wel iets minder',' vertelt een van hen. Maar toch zijn ze blij voor hun ouders.

Over het samenwonen zegt bloemenkweker Jos lachend: 'De afstandsbediening moet ik nu delen.'

Vrouwelijke touch
In het RTL-programma gisteravond werden beelden getoond van hoe het huis er nu uitziet. Dycke zorgde voor een heuse metamorfose. 'Ik ben wel scheutig in een kussentje hier en een kleurtje op de muur daar. De toetertjes en de belletjes eromheen, zoals elke vrouw dat leuk kan verzinnen.'

Trouwen
Over trouwen zegt Dycke dat 'het er ooit misschien wel van gaat komen'. Onlangs trouwden ze voor een plaatselijk toneelstuk. 'Dat oefenen beviel ons heel goed. Wij kunnen er goed mee leven.' Een van dochters denkt overigens niet dat het ervan komt.

Jouw mening telt!

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!