*

 

Moke covert David Bowie voor nieuwe single

FOTO ANP

ROTTERDAM - De nieuwe single van Moke is een cover van David Bowie. De heren hebben 'Survive' in een nieuw jasje gestoken. Het nummer verschijnt eind deze maand.

'Survive' is een speciaal nummer voor Moke. "Na een concert speelde Felix dit vaak als toegift," legt gitarist Phil Tilli uit aan muzieksite NLtracks. "In zijn eentje, heel stil en breekbaar. Wij stonden dan in de coulissen te wachten tot we weer het podium op mochten en zongen dit nummer dan mee. Keihard en vals, zodat hij het net kon horen op het podium."
 
De Bowie-cover is de eerste single van de nieuwe plaat van Moke. Dat album, waarvoor de band samenwerkte met het Metropole Orkest, ligt vanaf 15 oktober in de winkels. Een week eerder, tijdens het concert in de Heineken Music Hall, kunnen bezoekers van de show het schijfje al aanschaffen. (NOVUM)
03/09/10 12u51
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...
Showbizz & TV

© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.

Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Showbizz: celebrities, film, muziek, royalty, kunst en literatuur


acap enabled