HILVERSUM - Sweet Goodbyes van Krezip is het afgelopen jaar het meest gedraaid op de Nederlandse radiostations. Het lied van de inmiddels opgeheven Nederlandse band was in 2009 maar liefst 4691 keer te horen op de landelijke publieke en commerciƫle zenders.
Dat blijkt uit zaterdag verstrekte gegevens van SoundAware, dat onder meer voor de muziekindustrie registreert welke muziek wordt gedraaid op radio en tv. Opvallend was verder dat Ilse de Lange met drie nummers in de zogeheten Airplay Top 20 staat genoteerd. De lijst wordt gedomineerd door buitenlandse artiesten.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Showbizz: celebrities, film, muziek, royalty, kunst en literatuur