Er lijkt een nieuwe trend te zijn ontstaan in de muziekwereld. Uitdijende zangeressen trekken zich niks aan van wat extra kilo's en persen zich koste wat het kost in strakke korte jurkjes of korsetten. Niet dat ze nu moddervet zijn, maar echt flatterend is het niet.
Vorige week werd nog geconstateerd dat zelfs de altijd zo slanke Lady Gaga ineens wat rondingen had, die in haar strakke panty juist werden benadrukt. Tijdens de American Music Awards waren vooral diva's Christina Aguilera en Kelly Clarkson niet te missen. En ook Britney Spears trok eerder gewoon haar oude outfitjes aan toen ze wat aangekomen was.
Een rolletje meer of minder, daar zal niemand van wakker liggen, maar wie dan een jurk aantrekt die net een maatje te klein is, benadrukt misschien toch de verkeerde aspecten van het lichaam. Aan de andere kant, veel invloed op hun gouden keeltjes zullen de kilo's niet hebben en daar gaat het natuurlijk om.


