Zanger Gordon. © ANP
Zanger Gordon vindt het geen probleem dat zijn groep Los Angeles, the Voices een 'huisvrouwenboyband' is. Hij vindt het heerlijk om de zwijmelende vrouwen in het publiek te zien.
'Vrouwen tussen de 35 en 85 jaar zwijmelen helemaal weg bij ons. Dat is toch briljant om te zien', vertelt Gordon vandaag aan het AD. Hij vertelt dat een paar oude mensen vochten om een cd van de groep, toen ze laatst bij omroep MAX langs gingen. 'Het is het meest dankbare publiek dat je kunt krijgen', aldus Gordon.
Gordon vermoedt dat vrouwen soms soppend in de theaters zitten, vooral door de langharige Peter Strykes. 'Zo'n sterke man met die lange grijze haren, dat vinden die vrouwen prachtig', denkt Gordon hardop. Strykes blijft er nuchter onder. 'Natuurlijk zie ik wel eens een mooi mens, ik doe er alleen niets geks mee. Daar moet je ook niet aan beginnen, want dat werkt natuurlijk niet', aldus Strykes.
- Gordon wil gasten over de vloer in eigen tv-format
- Gordon en LA The Voices niet naar Songfestival 2012
Lees ook
De mannen van Los Angeles, The Voices met links Peter Strykes. © ANP


