*

 

Anouk in gesprek met Aznavour over een duet

Anouk. © anp

Zangeres Anouk is groot fan van Charles Aznavour en zou dan ook maar wat graag een duet met hem zingen. Na een bezoek aan een van zijn concerten in Parijs sprak ze met de zanger. Aznavour zou een liedje met de Haagse wel zien zitten en haar vroeg om tekst en muziek op te sturen.

'Ik wil met hem schrijven en een duet doen', vertelde Anouk vanavond in De Wereld Draait Door aan Matthijs van Nieuwkerk, die zijn liefde voor Aznavour met de Haagse zangeres deelt. 'Hij zei dat hij het heel erg leuk zou vinden,' vertelt Anouk over de reactie van Aznavour.

Jaar weg
De zangeres liet ook weten er even een jaartje tussenuit te gaan om te gaan genieten van de zon in Los Angeles. Ze vertrekt na haar optredens op 8 en 11 maart in Ahoy en zal daar voornamelijk ook gaan schrijven. Haar nieuwste plaats is zo goed als af.

'Ik heb alleen nog geen titel. Ik dacht aan Sad sing-a-long songs. Het zijn namelijk verdrietige liedjes die je heel goed mee kan zingen. Het lijken wel tien soundtracks; donker en depressief. Heel mooi, maar wel heel anders dan wat ik normaal doe.' (Redactie)
26/01/12 22u07
mailIcon print | |
commonMessages.loading
Aan het laden ...
Showbizz & TV

Alles over


© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.

Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Showbizz: celebrities, film, muziek, royalty, kunst en literatuur


acap enabled