Charlie Watts, Mick Jagger en Keith Richards.
© ANP.
De Rolling Stones hebben via Twitter gereageerd op een artikel in de Britse krant The Mirror waarin werd gesuggereerd dat de Stones hun allerlaatste concert zouden geven tijdens het Glastonbury festival in 2013.
Every year the @RollingStones are asked to play this UK festival..but playing Glastonbury is not in our plans.
— The Rolling Stones
In het bewuste artikel in The Mirror wordt een 'insider' geciteerd die beweert dat de band uit elkaar zou gaan tijdens hun 50ste jubileum komend jaar, met een afsluitend concert op Glastonbury.
Maar in een tweet schrijft de band: 'Ieder jaar wordt The Rolling Stones gevraagd om op dit Britse festival te spelen, maar Glastonbury zit niet eens in de planning.' Voorlopig geen pensioen dus.


