AMSTERDAM - Luis Suarez schat de kans dat FC Twente kampioen wordt op 80 procent. De veelscorende spits van de Amsterdammers zat zaterdag naar eigen zeggen, vol spanning voor de televisie naar PSV-FC Twente te kijken.
Tegen dagblad Metro zei de Ajaxspits: "We staan na het gelijkspel wel tweede, maar toch had ik liever PSV zien winnen, nu staan we nog altijd vier punten achter op een ploeg die weinig punten verspeelt."
Suarez bestrijdt dat Ajax het op papier makkelijkste programma voor de laatste zes wedstrijden heeft: "Da's niet waar, wedstrijden tegen degradatiekandidaten die moeten vechten om de nacompetitie te voorkomen zijn juist lastig."
"Hoewel we aan een indrukwekkende inhaalrace bezig zijn moeten we toch hopen dat FC Twente aan de druk bezwijkt, maar na dit weekend kan niemand nog zeggen dat TC Twente de underdog voor de titel is," aldus Suarez. (CBR)


