ROTTERDAM - Feyenoord had vandaag, een halve dag na de pijnlijke uitschakeling door AA Gent in de play-offs voor de Europa League, maar weer eens een spits op proef. ,,Het was een Sloveen of een Serviër'', liet trainer Mario Been na de oefensessie weten.
,,Hij is afkomstig van Sturm Graz.'' Been wist ook nog zijn naam te melden: Klemen Lavric. Nadere informatie: 29 jaar, geboren in Slovenië, 25-voudig international, groot en sterk en oud-speler van onder meer ook Hajduk Split, Dynamo Dresden en MSV Duisburg.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Sport nieuws: Belgisch voetbal, Buitenlands voetbal, Champions League en Europa League, wielrennen, tennis, formule 1, auto en motorsport, meer sport