*

 

Been: Een 100 procent strafschop én rood

Mario Been. FOTO PRO SHOTS

ROTTERDAM - Trainer Mario Been van Feyenoord hield zondag aan de thuisnederlaag tegen AZ (1-2) naar eigen zeggen een ,,zuur gevoel'' over. ,,Verliezen in je eigen Kuip doet altijd pijn'', wist de geboren Rotterdammer maar al te goed. De roodwitte brigade verloor op 20 september 2009 voor de laatste keer in eigen huis (1-3 tegen PSV).

Been: ,,Ik baal ervan dat de twee doelpunten van AZ uit spelhervattingen vielen. Dat mag natuurlijk niet gebeuren. Ik kan mijn spelers verder echter geen verwijten maken. Aan de instelling en werklust heeft het niet gelegen. Het balletje viel voor ons net verkeerd. Misschien helpt deze overwinning AZ er weer een beetje bovenop. Die ploeg staat gezien de aanwezige kwaliteit veel te laag.''

Been sprak van een sleutelmoment in de 76e minuut. AZ-verdediger Niklas Moisander, die al geel had, vloerde Diego Biseswar in het strafschopgebied. ,,Een 100 procent strafschop'', mopperde Been.

,,Plus een rode kaart. Maar goed, soms zit het mee, soms zit het tegen. In deze wedstrijd was AZ de gelukkigste ploeg. Maar we moeten er geen drama van maken. Ik raak niet in de war van deze nederlaag. Zondag zullen we er weer staan bij FC Utrecht.'' (ANP)
07/02/10 17u58
volledig dossier: Feyenoord
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...
Vind AD Sportwereld op social media
Facebook
TwitterVolg ons op Twitter

Alle topcompetities

Alles over jouw team