Volledig scherm
© Tubantia

Het Erasmus

Hieronder kunt u de geslaagden van het OSG Erasmus vinden. Niet alle leerlingen zijn in onderstaande lijst terug te vinden, vanwege het verlenen van toestemming tot plaatsing van de namen.

Gymnasium

Milan Derksen; Tim Elfrink, Tubbergen; Thijs Elfrink, Tubbergen; Anouk Gunther; Xander van Hal, Wierden; Laura ten Hove; Nienke Koelman, Vroomshoop; Nicole ter Laak; Daphne Lemain; Ingmar Marsman, Wierden; Sofie Timmerij.

Atheneum

Wouter Baars; Lotte van den Berg; Daan Binken; Julia Blankenvoort, Wierden; Nienke Boer; Chiel Boerrigter, Tubbergen; Jurre Bossink, Vasse; Julien Brouzes; Teun Bruggeman; Sascha Catsburg; Simon Davenschot, Vroomshoop; Nikki Degger, Albergen; Doortje Dieleman, Ootmarsum; Koen Dierink, Geesteren; Rian Edel; Marije Ekelenkamp; Laura Fraanje; Naomi Gerritsen; Baran Hamsoro; Willem Heuven, Vriezenveen; Madée Hofenk; Brian Holtkamp; Sanne Jansen; Patrick Kappert; Marouan Kari; Julia de Kluizenaar, Zenderen; Nina Krommedijk, Aadorp; Els Kuipers; Jelmer Labots; Youp Licher, Wierden; Adam Luttmer; Kyra Meijer; Noor Mijnsbergen, Wierden; Nikita Moes; Frank Morshuis, Albergen; Ilse Nieuwenhuis; Jelle Nijboer, Wierden; Loes Nijland; Sven Posthuma de Boer, Wierden; Hanneke Scholten Linde, Hezingen; Jasper Somberg; Manou Spoor, Vroomshoop; Ileen Steinvoort; Julia Swaters, Hellendoorn; Mèlen Tekirdag; Lissy Tijhuis; Valerie Vaessen, Wierden; Sya Velthuis, Kloosterhaar; Nick Verschut; Anne Vos; Youri Waanders; Koen Weber; Sophie Wemmenhove; David Wildenbeest; Jesse Wolbers, Albergen; Mike Zanderink, Zenderen; Melle Zschämisch, Enter.

Havo

Mona Al Aboody, Aadorp; Yazid Azzahimi; Ellen van Balderen; Arwin Basdew; Sander Beernink; Bastiaan Biester, Wierden; Tim Blankenvoort, Albergen; Thimo Boks; Kaylee Bonte, Wierden; Daan Bossewinkel; Myrthe Brinckmann; Sander van den Broek; Tom Buitenhuis; Sophie Cassese; Roos Cornelissen; Luuk van Domburgh; Kaylee Drenthen; Sidney Drinhuyzen; Anne-Fleur Elsenaar; Puck Eshuis; Bart van der Fels; Tugba Gerçek; Renée Haasjes; Rick Hammink; Coen Hehenkamp, Albergen; Niels Hemmer, Wierden; Carlo Heyt; Maaike Hulshof, Wierden; Arman Iessa; Jonna Jalving, Aadorp; Valerie Janssen, Wierden; Sara Jokic; Maarten de Jonge; Kaylee Jurjens, Wierden; Lianne Kamphuis, Geesteren; Stijn Kamphuis; Ada Kilichowska; Timo Klein Nulent, Wierden; Pim Klumpers, Albergen; Rob Kok; Quirine-Mirre Kok; Elza Kroezen; Thies Kruize; Thom Kuyper; Sam Lansink, Albergen; Eline Leemhuis; Martijn van Leeuwen; Bryan Lesterhuis; Mart Looms; Sem Lucas, Vriezenveen; Sophie Marijn; Marwa Mawed; Quincy Meins; Jochem Nieuwenhuis; Max Nijland; Juliëtte Oskamp; Youri Palmers; Floor Pannen, Harbrinkhoek; Nienke Perik; Elle Picauly; Aïsha Picauly; Birgit Pol; Nick van Raaij; Tom van Raaij; Charinda Reiber, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Nienke Reinders; Sandro Schaap; Stacey Schaareman; Bram Schildkamp; Bjarne Schipper; Marèll Schoenmaker; Emiel Scholten; Eva Schopman; Nèdia Seinen, Wierden; Ciska de Smit; Daan Snoek; Floor Somberg; Naomi Stroot; Gijs Swarthoff; Erdem Tasyürek; Matteo Tetteroo; Leonard Tibben; Stefan Timpers; Victor Tuttel; Irem Ütkün, Nijverdal; Wouter van Veen, Geerdijk; Déan Veenhuizen; Sander Veer, Vasse; Philip Verschoor; Jalie Visschedijk, Harbrinkhoek; Tyrone Voort; Margo Voshaar, Geesteren; Jop de Vries; Ian de Vries; Claire van Vuure; Manu Warnet, Tubbergen; Joey van der Werf; Jelmer Wildemors, Wierden; Maurits Wissink; Gerben de Witte, Vriezenveen; Mert Yar; Emre Yavuz; Gerjan Zomer, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Mavo-Plus

Furkan Aykutlu; Micha Berends; Jeroen van den Berg; Chris van den Bosch; Martijn Ellenbroek, Zenderen; Luuk Geurtse; Cas de Groot; Sven van Heun, Aadorp; Judith Maat, Wierden; Ezra Makkinga; Tina Maric; Elif Ormanci; Bram Paauwe, Wierden; Timo Protzman; Max Schleper; Veroniek van der Sluis; Sjoerd de Snaijer, Albergen; Maarten Spin; Isjah Stuifzand; Elianne Veldhuis; Lotte Wesselink; Rémi Willemsen; Sara van Wulfften Palthe, Wierden; Fleur Zandbergen.

Vmbo

Theoretische Leerweg

Feyza Akkozak; Moniek Blaauw; Ruben van Buiten; Sena Çolak; Tess Damhuis; Stan Doldersum; Bas Ent; Kim Yara Govers; Sem van Heun; Noëy Hultink; Emir Ince; Maud Jansen; Maarten Kers; Mayte Kole; Dunya Kuru; Mathijs de Leeuw, Wierden; Isabel Leushuis; Christin Li; Bediz Mavdi; Wessel Nijhuis; Demy Oude Breuil; Delano Preuter, Vriezenveen; Yaëlla van Rhee, Wierden; Isa Rödel; Loes Ros, Wierden; Bente Schmidt; Léon Serra van Limbeek; Noa Tikken, Borne; Djaïra van der Veen; Oscar Veldhuis; Jesper Vermaas; Maarten Visser; Lotte Vos; Tom Vroemen; Iris Westen; Kieran Wiertz.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Zorg en Welzijn

Katala Borsje; Derya Erten; Bowien Klein Nulent, Wierden; Cynthia Kroeze; Danique van Kruiselbergen, Wierden; Mayke Kuik; Zera Nijhuis; Kimberly Schuurs; Rowan Steffens; Irem Yesilkaya; Aleyna Yildirim; Aziz Yildirim; Amber Zegeren, Harbrinkhoek.

Bouw, Wonen en Interieur

Kim Nitert.

Produceren, Installeren en Energie

Lukasz Dziedzic.

Mobiliteit en Transport

Aloys Çekiç; Johanna Kanselaar; Collin Kruiswijk, Aadorp.

Economie en Ondernemen

Caine Lucassen; Tim Meulman, Wierden.

Horeca, Bakkerij en Recreatie

Tom Blaauw; Baran Çimen; Daan Hamstra; Charmaine Klomp; Luna Koning; Allen de Lange; Wessel de Leeuw, Harbrinkhoek; Kees Meijer; Quinten Versteeg.

Basisberoepsgerichte Leerweg

Zorg en Welzijn

Alénush Acu; Rilana Berg; Zoë Bruggeman; Melissa Consolino; Roos van Dam; Puck Damhuis; Estelle van den Elst; Felicia Hunting; Richelle Maathuis; Jodie Schorn; Kayleigh Westerink; Afsoen Yoezbashie.

Bouw, Wonen en Interieur

Leroy Schaffelke.

Produceren, Installeren en Energie

Tim Ebeltjes; Lars Evers; Mike Hammink; Nick Olthof; Bas Wilbrink.

Mobiliteit en Transport

Naser Kamil; Owen Wessels.

Economie en Ondernemen

Yasmin Azhimi; Tom Tijsen.

Horeca, Bakkerij en Recreatie

Kimberly Bekker, Vroomshoop; Rick Bogaarts; Lisanne de Bok; Youri Bosma; Sylvana de Graaf; Chimène Groote; Oscar Janssen; Dominique Krommendijk, Wierden; Danique Pas; Francien van Schagen; Collin Schreuder, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Julia van der Veer; Marinke Voortman; Niek Vos, Westerhaar-Vriezenveensewijk. 

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Almelo.